מדריך בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט שימנף אותך להצלחה

שירותי בניית אתרים

האם העסק שלך יכול להגדיל עצמו ב-100% ואפילו 1000% באמצעות האתר שייבנה עבורו? כן, ולנו יש את כל הכלים להשיג זאת!

האתרים שאנחנו בונים נראים אחרת. חושבים אחרת . כל אתר בנוי כך שיעורר עניין אצל הגולשים ובה-בעת יוביל אותם צעד אחר צעד אל המטרה.  אתר כזה הוא מנוף רב-עוצמה לעסק שלך. כדי להשיג את כל זה, אנו מעמידים לרשותך ידע שהוא הרבה מעבר לטכניקה.
חברת ווב-גייד הינה פרי של שיתוף פעולה בין נותני שרות מובילים בתחום בנייה וקידום אתרים. בתהליך העבודה אנו עושים שימוש בטכניקות כתיבה ועיצוב סופר-מקצועיות, שנבדקו על עשרות ומאות אתרים ונחקרו על ידינו בעזרת כלים חדשניים. כל אלו מבטיחים לך אתר חזק!

עוצמת האתרים שאנחנו בונים מתבטאת בכל פרמטר:
גם בבולטות שלהם ברשת, גם במבנה פנימי מתוחכם, גם בניסוח התכנים וגם ברלבנטיות שלהם במנועי החיפוש.
לחץ למילוי טופס בקשה להצעת מחיר:
אפיון ועיצוב שמתאים לך

השלב הראשון בכל פרויקט הקמת אתר הוא אפיון. לעתים שלב האפיון מקבל דגש דרך ההתמחות של הצד המאפיין,כך למשל אם מי שמאפיין אתכם את האתר מתמחה בתכנות הוא ידגיש את הצד התכנותי, אם הוא מעצב הוא ידבר על העיצוב וכן הלאה. על מנת להפיק עבורכם תוצאות טובות יותר מי שיאפיין אתכם את האתר אצלנו הוא מנהל פרויקטים מוסמך ומקצועי שרואה אופקית את כל הצרכים ויודע להכנס לעומק כשצריך. בשיחת האפיון אנחנו נדבר גם על תכנות וטכנולוגיה, עיצוב, תוכן, קידום, הנעה לפעולה ואיך משלבים את כל אלה כדי לקבל את התוצאה שאתם רוצים מהאתר.

טכנולוגיה והתאמות לכל המכשירים - בניית אתרים רספוניסבים

הטכנולוגיה מתקדמת במהירות ולכם בתור בעלי עסק חשוב לוודא שהאתר שאתם קונים יהיה רלוונטי לאורך שנים. זו הסיבה שאחד הדברים הקריטיים שאנחנו עושים במהלך הקמת אתר חדש היא התאמה של האתר לכל גדלי המסך בין אם זה ניידים, טאבלטים או מחשב שולחני – המטרה שלנו היא שהאתר שלכם ייראה במיטבו. בנוסף נוכל גם לדאוג לכך שתכנים חדשים שתעלו לאתר לאורך השנים יהיו מותאמים אוטומטית וייראו טוב בכל הדפדפנים והמסכים.

מערכת ניהול תוכן חכמה

בסיום כל פרויקט אנחנו מתאימים את מערכת ניהול התוכן כך שתתאים לצרכים שלכם, חשוב לנו לוודא שיהיה לכם נוח וקל לעדכן את האתר שלכם וגם ליהנות מזה. אנחנו מאמינים שמערכת ניהול היא כמו בדיחה – אם צריך להסביר אותה, היא לא טובה. זו הסיבה שמחלקת התמיכה שלנו כמעט ולא נדרשת

אנו מציעים את השירותים הבאים:

  • בניית אתרים
  • עיצוב אתרים
  • פיתוח אתרים עם תוכנה (אפליקציות)
  • מערכות ניהול תוכן
  • מערכות מסחר אלקטרוני
  • קידום אתרים
  • שידורי וידאו סטרים
  • פיתוח מצגות ומולטימדיה


פרטי קשר:

כתובת דואר אלקטרוני: web@web-guide.co.il