טפסים דיגיטליים

מה נותנת לכם מערכת טפסים מקוונים

מערכת טפסים מקוונים הינה מערכת היושבת בענן ו/או על שרתי הארגון, המעבירה את ההתנהלות מהיד אל הדיגיטציה. מערכת כזו מעניקה לחברה או לארגון המשתמשים בה יתרונות רבים, ביניהם חיסכון בהוצאות על ניירות ובכוח אדם, חיסכון בשעות עבודה והגברת פריון העובדים, הגברת שביעות הרצון של לקוחות, שיפור התדמית של העסק, שליטה מלאה במידע והקטנת טעויות אנוש, תרומה לאיכות הסביבה, ועוד.

יחד עם זאת, תחת הכותרת של "מערכת טפסים מקוונת" יש עולם ומלואו של אפשרויות המתאימות לצרכים שונים. כך למשל, ישנן מערכות המיועדות יותר לניהול משאבי האנוש בארגון, מערכות לניהול קליטת עובדים, מערכות ייעודיות לרשויות מקומיות ולבתי ספר, מערכות לניהול תקשורת עם לקוחות, וכן הלאה, כאשר את המערכת ואת הטפסים עצמם ניתן להתאים באופן גמיש לצרכים המשתנים של הארגון.

 

פתרונות מגוונים לארגונים ויעדים שונים

אילו כלים מעניקה מערכת טפסים מקוונים? התשובה משתנה ממערכת למערכת. בואו ניקח לדוגמא מערכת המיועדת לארגונים בינוניים וגדולים המיועדת להפקה של טפסים דיגיטליים, טפסים מקוונים, טפסים אינטראקטיביים וחתימות דיגיטליות על מסמכים. הטפסים האינטראקטיביים של מערכת כזו הם בעלי נגישות גבוהה מאוד, מה שמעלה את הנטייה להיענות למילוי הטפסים על ידי הציבור בכללותו, ובפרט אנשים עם מוגבלויות. כמו כן, באמצעותה ניתן לבנות טפסים חכמים המותאמים אישית ללקוחות ועשויים להכיל מידע אישי מגוון. הנתונים המתקבלים בזכות מערכת טפסים מקוונים שכזו הינם זמינים מאוד לכל בעלי התפקידים הרלוונטיים בארגון, וניתנים לשיתוף, לטיפול מיידי ולשינויים בזמן אמת.

במידה ושולחים טפסים כאלו ללקוחות קיים יתרון משמעותי עקב הגעתם הישירה ב- SMS או בדוא"ל, כך שהלקוח אינו צריך לחפשם בפלטפורמות כאלו ואחרות. הם גם משפרים באופן מהותי את אבטחת המידע והשמירה על פרטיות, מקטינים את שיעור הטעויות והתיקונים הנדרשים, ומאפשרים לחתום דיגיטלית באופן מקוון בקלות ובמהירות על גבי כל סוג של מסמך.

 

עוד דוגמא של מערכת טפסים מקוונים

כאמור, מערכת טפסים מקוונים יכולה להגיע בתצורות שונות המיועדות לשלל מטרות. לדוגמא, ישנן מערכות בתחום משאבי האנוש המיועדות עבור ניהול תיקי עובדים. שוב, מדובר במערכות בענן עם אבטחת מידע גבוהה ביותר, שהינן נגישות ופשוטות לניהול תיקי עובדים על ידי אנשי משאבי האנוש והעובדים עצמם. הן זמינות גם ממחשב וגם מכשירים ניידים המחוברים לרשת, כאשר ניתן למשל לצפות בפרטים אישיים של עובדים ולעדכן אותם, ולראות את כל הקשור בנתוני ההעסקה כגון הערכות, הכשרות, הדרכות, פעילויות רווחה וכן הלאה.

כמו כן, במערכת כזו אפשר לצפות בתלושי השכר ונתוניהם, בטפסי 101 ו- 106, וניתן לעדכן נתוני נוכחות, היעדרויות, ניצול זכויות עובד והיתרות, ועוד. בכל עת גם ניתן לצרף קבצים ומסמכים סרוקים לתיק העובד ולקשרם לתהליכים במערכת משאבי האנוש, וניתן לשלוח התראות רלוונטיות למנהלים או לעובדים עצמם. אכן, עבור המנהל מספקת מערכת כזו מידע חשוב ביותר לקבלת החלטות לגבי העובד, למשל כל הקשור לעבודתו מהבית, חיסורים, ניצול ימי חופשה ושעות מחלה וכיוצא בזאת.

אלו היו רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות של מערכת טפסים מקוונים, אותה יש לבחור באופן מושכל בהתאם לצרכי הארגון. לפרטים נוספים בנושא הנכם מוזמנים לפנות אלינו, צרו קשר.

 

 

easydoc
מערכת easydoc מציעה יצירת תהליך קליטת עובדים אוטומטי, זהה לתהליך הקליטה בחברה, שיתקבל אוטומטית במלואו עבור כל עובד חדש.
קרא עוד
קופל ראם
מערכת משאבי אנוש רקורד החדשה – מערכת לניהול משאבי אנוש של קופל ראם הינה מערכת משאבי אנוש מהמובילות והוותיקות בשוק.
קרא עוד
חילן
חילן מספקים שירותי ניהול משאבי אנוש הכוללים: מערכת גיוס עובדים, ניהול הדרכה, ניהול תיקי עובדים, ניהול מסמכים דיגיטלי ועוד.
קרא עוד
חתימה ירוקה 2sign
מערכת 2sign מייעלת את תהליך מילוי הפרטים והחתימה על מסמכים שונים וחוסכת המון זמן וכסף רב - שולחים מסמכים לחתימה ומקבלים אותם חזרה מיידית, תוך שניות...
קרא עוד
סוגומטיק
סוגומטיק מאפשרת למלא, לחתום ולשלוח טפסים פשוטים ואו מורכבים ללא צורך בפקס ואו מייל ישירות לנייד או למחשב, טופס דיגיטלי חתום.
קרא עוד
כרמל פתרונות תוכנה
כרמל פתרונות תוכנה בע"מ מתמחה בייעוץ, תכנון, פיתוח ואינטגרציה של טפסים דיגיטליים למערכות קצה, בדגש על נוחות מילוי הטופס ופיתוח מסכי מובייל יעילים ופשוטים.
קרא עוד
composedoc
Composedoc היא מערכת חדשנית ופורצת דרך המספקת פתרון אינטגרטיבי ליצירה ומשלוח של טפסים דיגיטליים מקוונים. המערכת מתאימה במיוחד לארגונים בינוניים וגדולים ומהווה עבורם כלי עבודה נוח ואפקטיבי.
קרא עוד
consist
PB Digital היא המערכת לניהול תקשורת עם לקוחות. המערכת מאפשרת לארגונים לעצב, להפיק ולהפיץ תקשורת עיסקית ומסמכים דיגיטלים מקוונים ללקוחותיהם
קרא עוד
טפסים מקוונים
חברה בעלת נסיון רב בעולם הטפסים, בעלת מספר מוצרי טפסים בשוק העולמי ונחשבת לפורצת דרך.
קרא עוד
iForms
חברת iForms מזמינה אתכם לבחור את כל הטפסים הנחוצים לכם, ולהעביר אותם לגרסה דיגיטלית ופשוטה שתחסוך לכם המון זמן ומשאבים
קרא עוד
Cloudcom
חברת CloudCom Application Ltd) CloudCom) הינה נציגה רשמית של מספר חברות בינלאומיות המספקת פתרונות ענן בתחומים הכוללים בין היתר שיתוף תוכן מאובטח ,שירות, תמיכה...
קרא עוד

מאמרים בנושא

היתרונות של טפסים דיגיטליים
עבודה עם טפסים דיגיטליים צופנת בחובה לא מעט יתרונות: התאמת הטפסים באופן מדויק לצרכי העסק או הארגון עם מערכות בענן המאפשרות ליצור ולבצע שינויים בטפסים בהתאם לצרכים המשתנים, הקטנת הזמן בו מתעסקים העובדים במילוי טפסים ועוד
קרא עוד

קבלו ייעוץ מקצועי

אוהבים לשוחח? גם אנחנו! התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ 072-2221605
-->

בניית אתרים NTT | כל הזכויות שמורות