מדריך בניית אתרים

קידום אתרים מקצועי במנועי החיפוש- גם אתם יכולים להגיע לטופ

עצם העובדה שאתה קורא עכשיו טקסט זה היא ההוכחה הטובה ביותר ליכולת שלנו. בין אם חיפשת בגוגל "בניית אתרים", "אחסון אתרים" או "קידום אתרים", האתר שלנו הופיע בראש הרשימה, כשהוא מקדים עשרות אתרים אחרים במירוץ. נשמח לרתום את אותן יכולות לקידום האתר שלך!


כיצד שירותי קידום אתרים יעזרו לך להשיג את מטרתך?

קידום אתרים בגוגל

אנו מבינים כי לכל אתר אינטרנט יש מטרה. בין אם המטרה היא למכור, להשיג לידים, לחזק נוכחות של מותג או להפיץ בשורה כלשהי, קידום אתרים מקצועי וממוקד יעזור לכם להגיע למטרה הזו.


רוצים ללמוד כיצד לשפר את המכירות באינטרנט?

כידוע, החיפוש אחר נותני שירותים מכל סוג שהוא עובר כמעט תמיד ב"גוגל". ואולם, מחקרים מראים כי מרבית הגולשים(כ-90%)לא ימשיכו לדפדף מעבר לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש שהם מבצעים. "ווב גייד" תדאג שאתה תהיה שם! סיבה נוספת להשקיע בקידום אתרים איכותי ומקצועי היא תופעה שנקראת "עיוורון פרסומי". ריבוי המסרים הפרסומיים אליו אנו נחשפים בכל רגע נתון במגוון הולך וגדל של דרכים, גורם לאנשים לפתח ראייה סלקטיבית, ולהתעלם מחומר פרסומי. כך גם בעת חיפוש במנועי החיפוש- רבים פשוט לא יבחינו במודעות הקידום הממומן, ויתייחסו אך ורק לתוצאות החיפוש האורגניות. מה זה אומר לגביך? ניחשת נכון. אתה חייב להתמקם בראש התוצאות הללו. אנו עובדים עם צוות מיומן, בעל ניסיון של שנים רבות ותשוקה לתחום, שיודע את רזי המקצוע ונשאר תמיד עם יד על הדופק על מנת להביא ללקוחותינו את כל העדכונים והחדשות מעולם השיווק אונליין.


למה לבחור בנו?

היכולת שלנו היא תוצאה של חיבור בין שני מרכיבים הכרחיים: מצד אחד, ידע מקצועי מקיף, כולל הכרה מעמיקה והתעדכנות מתמדת במאפייני החיפוש הרבים, והמשתנים תדיר, של מנועי החיפוש. מצד שני אנו מנהלים רשת מסועפת של קשרים עסקיים, התורמת ליכולת קידום גבוהה עוד יותר. אנו נבצע עבורך בדיקה מקיפה של האפשרויות העומדות לרשותך ובהתאם נבנה תוכנית פעולה לקידום ומינוף האתר שלך. כל זאת בהשקעה כספית נמוכה יחסית לאלטרנטיבות פרסום, שתוצאותיה יניבו פירות לאורך זמן רב


שכנעתם אותי. מה עכשיו?

רוצה להתחיל לטפס בסולם תוצאות החיפוש? מעולה! כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים בעמוד "צור קשר", ולקבל מאיתנו סקירה התחלתית של האתר ומצבו, מחקר מילים ראשוני והצעת מחיר הכוללת תוכנית עבודה ממוקדת המותאמת לאתרך באופן מדויק. אנו מאמינים כי לכל אתר, בכל תחום שהוא, יש את הפוטנציאל להצליח ולהשיג את מטרותיו. בהצלחה!מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם במהירות:


שם מלא: *
דוא"ל: *
טלפון: *
שם החברה/ארגון:
כתובת אתר קיים (אם יש):
תיאור:
אנא מלאו מילות חיפוש עיקריות ואם יש לכם בקשות מיוחדות.

פרטי קשר:

כתובת דואר אלקטרוני: web@web-guide.co.il